Підтримуємо бізнес-ідеї

Підтримуємо бізнес-ідеї

Неодноразово підтримуючи студентські ініціативи, культурно-масову роботу, Профспілковий комітет цього разу долучився і до навчальної роботи, яка сприяє професійному зростанню майбутніх спеціалістів та розкриттю їх найкращих професійних якостей. 20 лютого на економічному факультеті відбувся традиційний конкурс бізнес-планів, де за звання найкращого боролися більше десятка  конкурсантів. Профспілка зі свого боку нагородила грошовими преміями переможців конкурсу.

Афганістан: пам’ять і шана…

Афганістан: пам’ять і шана…

Від щирого серця Профспілковий комітет університету вітає усіх учасників бойових дій на територіях інших держав та воїнів-афганців із 25-ою річницею виведення радянських військ з Афганістану! Висловлюємо шану учасникам бойових дій, яким довелося у мирний час брати до рук зброю, ризикувати своїм життям. Багато з них не повернулися до родин, до коханих. Ми пам’ятаємо про них! Читати далі …

Свято єднання сердець

Свято єднання сердець

До Дня Святого Валентина на факультеті соціальної та психологічної освіти відбулося чудове свято закоханих  “ФСПО єднає серця!”.  Як активний учасник цікавого студентсько життя університету, Профспілка, традиційно залучилась до спонсорської підтримки організованого дійства.