ISIC

isic

Що таке ISIC? Міжнародне посвідчення студента ISIC – єдине офіційно визнане у понад 110 країнах світу посвідчення особи студента.

Навіщо потрібен ISIC?
Картка ISIC забезпечує Вам рівні права з місцевими студентами, Також це дисконтна картка, яка надає знижки від 5% до 95% на розміщення в готелях, хостелах (молодіжні готелі типу гуртожитків),
при придбанні авіа квитків та квитків на наземний транспорт, при відвіданні музеїв, театрів, кінотеатрів, виставок, проведення дозвілля в клубах, кафе, ресторанах, при придбанні товарів у магазинах, при страхуванні та багато іншого. Картка ISIC – це стиль життя.
ISIC – картка доступу до безкоштовної цілодобової лінії екстреної допомоги +44 20 8666 9205
Доступ до міжнародної пільгової системи телекомунікацій. ISIConect – пільгові тарифи, знизки до 70% на Міжнародні телефонні розмови, безкоштовна електронна пошта, голосова пошта, електронний сейф.
Власниками картки ISIC можуть стати учні від 12 років, студенти та аспіранти денної форми навчання вищих навчальних закладів.
Для оформлення картки ISIC необхідно мати:
1. Паспорт/свідоцтво про народження/посвідчення водія
2. Студентський/учнівський квиток/довідка з місця навчання/залікова книжка
3. Одну фотографію розміром 3 х 4;
4. Закордонний паспорт при його наявності.
5. Також необхідно сплатити членський внесок у розмірі 100 грн.
Термін дії картки встановлюється з вересня поточного року до кінця грудня наступного незалежно від дати оформлення картки.
Термін оформлення посвідчення ISIC у центральному офісі Асоціації становить до 5 хвилин.
Інформація про власника картки вноситься в міжнародну базу даних.
Також при оформленні картки в офісах АПОС України Ви маєте можливість підписатися на Інтернет-новини ISIC.