Краса по-українськи 2016

14 квітня в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, на факультеті української філології відбувся довгоочікуваний конкурс грації, вроди та інтелекту – «Краса по-українськи 2016».

DSC_5285

В конкурсі брали участь 9 студенток факультету української філології, які протягом двох місяців готувались до конкурсу. Цього ж року, окрім традиційних етапів підготовки, на дівчат чекали й додаткові завдання: учасниці мали змогу відвідати розвиваючі майстер-класи, тренінги, театральні вистави, тематичні вечірки. Також, конкурсантки брали учать в міських благодійних акціях, крім того, організували власну – «Подаруй посмішку солдату!».  Організатори конкурсу запевняють, що подібні заходи згуртували дівчат, об`єднали їх спільною ідеєю, навчили діяти в нестандартних ситуаціях.

DSC_5112

Оцінювали конкурс спонсори проекту «Краса по-українськи 2016» –  директор «Умань хліб» – Віталій Кисіль, фотограф студії «Фабрикант» – Вадим Мельник, майстер візажу – Ольга Трофименко, директор салону краси “Наталія”  –  Наталії Сліпокій, директор студії танцю “Indigo dance studio” – Наталія Котовицька, директор мережі магазинів “Святковий” –  Василь Шеремета, депутат обласної ради – Роман Похолючук. Очолював журі голова  профкому УДПУ ім.П.Тичини Осадчий Олександр Семенович.

DSC_5237

Отож , конкурс пройшов справді чудово! Конкурсантки  змогли вкотре переконати усіх присутніх, що українська врода дійсно особлива та чаруюча, що наші красуні-українки – розумні, талановиті та  всебічно розвинені особистості. По завершенні кожна конкурсантка отримала дипломи та подарунки.

DSC_5254

DSC_5259

«Міс Ерудиція»Жирохова Юлія №7;
«Міс Артистизм»Ягуфарова Аліна №4;
«Міс Ексклюзив»Кащук Тетяна №3;
«Міс Вишуканість»Філатова Анастасія;
«Міс Креатив»Бежинар Катерина №2;
«Міс Драйв» Костюк Юлія №1;
«Міс Ніжність»Сабадин Богдана №6;
«Міс Весна»Король Марина № 5;

DSC_5261

В спеціальних номінаціях перемогли: «Міс Конгеніальність» та «Міс Глядацьких симпатій» -Жирохова Юлія №7 та «Міс Інтернет» – Савченко Анна №8.

DSC_5265

Перемогу в конкурсі «Краса по-українськи 2016» отримала конкурсантка під номером вісім – Савченко Анна!

DSC_5269

DSC_5273