“Ой, на Івана, ой, на Купала”

54pzY83Gmbw
    Студенти та викладачі кафедри хореографії та художньої культури 25 червня виступили у с.Легедзине Тальнівського району Черкаської області із хореографічною виставою “Ой, на Івана, ой, на Купала” на території державного історико-культурного заповідника “Трипільська культура”.

i0eLEnDdEXo

Уже другий рік поспіль кафедра хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з кандидатом педагогічних наук, доцентом Андрощук Людмилою Михайлівною дарує глядачам святкове танцювальне дійство у рамках етнографічного фестивалю. Хореографічна вистава «Ой, на Івана, ой, на Купала» – творчий проект студентів 2 і 3 курсу спеціальності «Хореографія» з дисциплін «Мистецтво балетмейстера» та «Основи акторської майстерності та режисури в танці», до якого долучилися студенти 1, 4 і 5 курсів; режисери – викладачі кафедри хореографії та художньої культури Людмила Гекалюк та Анастасія Криворотенко; консультант – доцент кафедри хореографії та художньої культури Інна Терешко.

13517377_590752391101543_5785328922142139175_o

Поїздка студентів та викладачів кафедри хореографії та художньої культури до села Легедзине Тальнівського району Черкаської області відбулася  за сприянням голови профкому університету Осадчого Олександра Семеновича.