Парламент ухвалив постанову щодо підвищення іменних стипендій Верховної Ради України

Парламент прийняв Постанову «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про встановлення іменних стипендій Верховної Ради України студентам вищих навчальних закладів» щодо збільшення розміру іменних стипендій Верховної Ради України».

Документом встановлено наступні розміри іменних стипендій Верховної Ради України:

– для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», – 1800 гривень на місяць;

– для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, наукових установ, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 2300 гривень на місяць.

Відповідний документ зареєстровано за № 6117.