Навчально-тренувальний табірний збір з туристичної роботи та плавання

З 27 травня по 3 червня за підтримки профспілки університету та ПРАТ «Технолог» на території бази відпочинку ПРАТ «Технолог» (р. Південний Буг) с. Ставки Вінницької області проходив навчально-тренувальний табірний збір з туристичної роботи та плавання, який входить до навчального плану зі спеціальності „ Фізична культура ”.

1табір

В зборі брали участь студенти ІІ та ІІІ курсів факультету фізичного виховання, студенти ІІ курсу 26 групи факультету початкової освіти та студенти 22 і 32 груп факультету соціальної та педагогічної освіти.

2табір

В програму збору входили навчальні заняття з техніки пішохідного туризму з елементами скелелазіння, спортивного орієнтування та заняття з плавання.

3табір

У вільний від занять час викладачами факультету фізичного виховання для студентів були організовані змагання з волейболу, футболу, дартсу та інші.