Фахова практика на південному березі Криму – і навчання і оздоровлення

З 3 по 10 червня студенти 2 курсу природничо-географічного факультету проходили комплексну практику з загальної екології, зоології та хіміко-технологічну практику на Південному березі Криму.

11-kr

12-krПід час проходження практики із загальної екології студенти вивчали екологічний стан, різноманітність екосистем, функціонування біогеоценозів в умовах рекреаційного впливу на біотичне та ландшафтне різноманіття досліджуваної території. У процесі проходження практики із зоології вивчалися біотопи безхребетних тварин, їх різноманіття та стан популяцій.

Студенти напряму підготовки: хімія, інформатика вивчали технологічні процеси феро-нікелевого комбінату (м. Первомайськ), Південно-Української АЕС (м. Південноукраїнськ) та виноробної промисловості (смт. Малоріченське).

13-kr

Організатори фахової практики вдячні профкому університету на чолі з Осадчим О.С. за підтримку у її проведенні.