Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим

Шановні колеги, співробітники, студенти!

Щиросердечно вітаю усіх вас із Новим 2019 роком та Різдяними святами!

Добігає кінця ще один рік, наповнений напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Хочеться, щоб у нашій пам’яті він залишив лише приємні спогади про радісні моменти, досягнення та здобутки.

Попереду в нас наступний етап життя з новими надіями на краще майбутнє. Сподіваюся, що в прийдешньому році нам вдасться зберегти напрацьоване, здійснити заплановане, вдосконалити розпочате й відкрити нові обрії на шляху до реформування вітчизняної освіти і науки.

Висловлюю слова подяки усім, хто своєю натхненною працею примножував успіхи нашого університету та сприяв підвищенню його авторитету.

У ці радісні дні, наповнені дитячим сміхом, веселощами та душевним теплом, бажаю миру, злагоди, добра і достатку. Нехай світлий вогник тепла та затишку ніколи не згасає у ваших оселях, а віра і любов стануть вашими надійними супутниками. Мирного неба, усіх земних щедрот, міцного здоров’я та Божого благословення вам у Новому році!