Викладачку Уманського державного педагогічного університету визнали однією з кращих шахісток Черкащини

17 лютого у Будинку вчителя в місті Черкаси відбувся Чемпіонат із шахів серед педагогічних працівників закладів освіти і науки Черкаської області. Участь у змаганнях приймали й викладачі факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

У шаховому турнірі взяло участь 37 гравців з 4 міст, 10 районів і 5 вузів міста Черкаси та області.

Місто Умань на змаганнях представляли кандидат фізико-математичних наук, старший викладач Юлія Решітник та доктор педагогічних наук, доцент Ігор Ткаченко.

Юлія Решітник вийшла до фіналу та здобула ІІІ місце на жіночій дошці.

Переможцям вручили грамоти, кубки та медалі від Управління освіти і науки облдержадміністрації та Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти.