СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДОПОМАГАЄ ПОВІРИТИ У ДИВО

Новорічна ялинка та казкові герої зібрали у актовій залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на гостину до Миколая дітей співробітників та студентів. Саме там пройшли святкові новорічні вистави з конкурсами та подарунками, організовані профспілковим комітетом (голова Валентин Хитрук), Центром культури та дозвілля «Гаудеамус» (начальник Наталія Алексеєва) та акторами театру драми та комедії факультету початкової освіти (художній керівник Наталія Алексеєва).

Героями театралізованого дійства стали Миколай (Олександр Бадяка), Господиня (Катерина Іванченко), Клоуни-веселуни (Марія Діденко, Олександр Ревук, Євгенія Іванченко), Баба Яга (Анна Беспалова), Зима (Ірина Курдюкова), Червона Шапочка (Ангеліна Цілієвська).

Казкові герої створили для маленьких гостей яскраве феєричне дійство. Безліч конкурсів, пісень, хороводів, традиційне читання віршів – все це щедро винагороджувалось призами. Улюбленицею малят стала і традиційна зелена красуня-ялинка, фотосесією біля якої завершилося свято.