«ГУМАННА ПЕДАГОГІКА У ПРОЦЕСІ ОСОБИСТІСНОГО РОЗВИТКУ ДИТИНИ»

Відзначення Дня пам’яті та 85-ї річниці від дня народження великого українського педагога, заслуженого і народного учителя Олександра Антоновича Захаренка.Підтримуючи ініціативу Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини долучився до марафону заходів, присвячених пам’яті та пропаганді педагогічних ідей великого педагога О.А. Захаренка. З нагоди відзначення Дня пам’яті та 85-ї річниці від дня народження великого українського педагога, заслуженого і народного учителя, академіка Академії педагогічних наук України О.А. Захаренка в університеті відбувся регіональний науково-практичний семінар «Гуманна педагогіка у процесі особистісного розвитку дитини» (Педагогічна поема Олександра Антоновича Захаренка»). Детальніше на сайті https://udpu.edu.ua/…/rehionalnyy-naukovopraktychnyy…Вивчення, дослідження, популяризація педагогічної спадщини видатного земляка для професорсько-викладацького та студентського колективів нашого університету справа не одного дня. Ми постійно живемо з його ідеями та настановами, які навіть через десятиліття після того як були вперше озвучені директором Сахнівської школи, виглядають сучасними. Молоді педагоги, яких готують в ЗВО, в подальшій професійній діяльності, без сумніву, зможуть знайти в спадщині Олександра Антоновича відповідь на безліч запитань. Для сучасних педагогів авторська школа О. Захаренка є прикладом і зразком для наслідування.На разі на факультетах та інституті УДПУ імені Павла Тичини триває марафон заходів із вшанування великого педагога, про них напишемо згодом.

#Захаренко_Профспілка_2022