Оздоровчий табірний збір

Цьогоріч, як уже кілька років поспіль, в останні дні травня знову відбувся оздоровчий навчально-тренувальний табірний збір з туристичної роботи та плавання, який входить до навчального плану зі спеціальності « Фізична культура».

12Збір проходив на території дитячого табору «Ювілейний» (р. Південний Буг) с. Степашки Вінницької області.

34

Програма зібрання була дуже насиченою, від навчальних занять з техніки пішохідного туризму з елементами скелелазіння, спортивного орієнтування та плавання до змагань з волейболу, футболу, шахів та участі у суспільно-корисній праці разом з працівниками МЧС Вінницкої області – розчищенні річки та пляжів.

5678

Як і попередні роки, традиційним спонсором оздоровчої поїздки став Профспілковий комітет нашого університету, одним із завдань якого є саме літній відпочинок і оздоровлення членів колективу та студентів.

910