Зйомки фільму-вистави – «Безталанна»

В перші дні червня у нашому університеті відбулась цікава подія. За фінансової підтримки Профкому університету, в мальовничому селі на Вінниччині, пройшли зйомки фільму-вистави за мотивами п’єси Івана Карпенка-Карого – “Безталанна”.

_DSC4057

_DSC4039

l_RJOSEy64U

_DSC4049

Приємно відзначити, що протягом декількох останніх років співпраця Профкому з адміністрацією театру дала можливість глядачам побачити раніше відзняті фільми-вистави – «По-модньому» та «Назар Стодоля». Щоразу  виступи акторів дарували глядачам прекрасні емоції, заряд бадьорості та гарний настрій! Сподіваємось, що і цього разу творчий колектив театру вразить глядачів гарною грою та цікавими сюжетами.

_DSC4309

Бажаємо, творчому колективу театру наснаги, здоров’я та вдячних глядачів і з нетерпінням чекаємо прем’єри фільму «Безталанна».

Як відбувались зйомки фільму-вистави “Безталанна” можна переглянути тут