Профком та Студентський народний театр

Профком та Студентський народний театр

Профспілковий комітет Уманського державного університету чималу увагу приділяє фінансовій підтримці та розвитку студентського народного театру.З нагоди 15-ї річниці створення Студентського народного театру драми і комедії та Міжнародного дня театру голова профкому університету Олександр Осадчий за дорученням Президії Черкаського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України вручив почесні грамоти обкому профспілки та матеріальні нагороди керівнику Читати далі …

Співпраця профкому з театром ім. П.К. Саксаганського.

Співпраця профкому з театром ім. П.К. Саксаганського.

24 березня 2015 року викладачі, студенти та співробітники Уманського державного педагогічного університету за фінансової підтримки Профкому УДПУ мали можливість в міському будинку культури переглянути комедію «Безумний день або Весілля Фігаро» Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

8 Березня у гуртожитку

8 Березня   у гуртожитку

  Напередодні – 8 Березня джентельменський колектив гуртожитку №2 влаштували веселу і цікаву розважальну програму, так вони привітали дівчат з Міжнародним жіночим днем. На свято в гуртожиток завітала заступник голови профкому по роботі зі студентами Галина Миколаївна Дрозденко. Від імені профспілки УДПУ вона привітала чарівну половину студентства з прекрасним весняним святом та вручила пам’ятні подарунки.

Підтримка конкурсу бізнес-планів

Підтримка конкурсу бізнес-планів

5 березня 2015 року в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за фінансової підтримки профкому УДПУ було проведено І етап конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед студентів економічного факультету. Метою даного конкурсу є заохочення молоді до підприємницької діяльності, сприяння реалізації інтелектуального потенціалу наших студентів.