ПЕРШІСТЬ УНІВЕРСИТЕТУ З БАГАТОПОВТОРНОГО ЖИМУ

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулися змагання з багатоповторного жиму. Організатори змагань – спортивний клуб Центру культури і дозвілля «Гаудеамус», керівник Володимир Щербина; профспілковий комітет університету, голова Валентин Хитрук та факультет фізичного виховання, декан Сергій Ящук. Головний суддя змагань – Майстер спорту України міжнародного класу з багатоповторного жиму Сергій Ільченко.

Змагання залишили багато позитивних і приємних емоцій як в учасників, так і у вболівальників, які підтримували своїх друзів, колег.

Участь в змаганнях взяли майстри своєї справи та спортсмени, які спробували себе вперше в даній дисципліні. Серед них були студенти та викладачі університету. Учасники змагались в номінації штанги 25 кг. (жінки) та 35 кг. (чоловіки) фіксованої ваги.За підсумками змагань призерами стали:

Серед жінок:

1 місце – Владислава Діброва (факультет мистецтв);

2 місце – Марина Кривуша (викладач факультету фізичного виховання);

3 місце – Валерія Цуркан (факультет фізичного виховання).

Серед чоловіків:

1 місце – Богдан Зелінський (факультет фізичного виховання);

2 місце – Роман Волошин (факультет фізики, математики та інформатики);

3 місце – Дмитро Музика (факультет фізичного виховання).

Всі учасники отримали солодкий та корисний приз від голови профспілкового комітету Університету Валентина Хитрука, а переможці були нагороджені медалями, грамотами та календарями.

Версія для друку