Екскурсія іноземних студентів до Буцького каньйону

фото 1
    За сприяння профспілкового комітету Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 29 квітня 2016 року відбулась екскурсія іноземних студентів природничо-географічного факультету у складі 20 осіб до Буцького каньйону (Маньківськй район Черкаської обл..). Відповідальними супроводжуючими викладачами були призначені ст.. викладач кафедри географії та методики її навчання Кугай М.С. і доц. кафедри хімії, екології та методик їх навчання Валюк В.Ф.
фото 2 фото 3
   Студенти ознайомились з надзвичайно гарним водоспадом Вир, унікальними гранітними скелями, вік яких сягає 2 млрд. років, історією однієї  з перших в Україні ГЕС, подіями, що пов’язані з козацькими часами.
   Неймовірно мальовничі панорами каньйону стали чудовим фоном для сотень фотознімків учасників екскурсії.

фото 4 фото 5
      Завершальним акордом став пікнік «по-східному» на лоні прекрасної природи України.
фото 7 Фото 6
       Буцький каньйон став для іноземних студентів справжнім відкриттям і справив на них неймовірне враження.