ОХОРОНА ПРАЦІ ОЧИМА ДІТЕЙ – 2024

Профкомом ППО університету організовано та проведено конкурс дитячого малюнка для дітей членів профспілки «Охорона праці очима дітей – 2024» відповідно до листа Центрального комітету Профспілки працівників освіти і науки України про організацію та проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» присвяченого Дню охорони праці в Україні, як важливого соціального проєкту, спрямованого на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їх батьків, формування високої культури безпеки праці у суспільстві. Переможців конкурсу відзначили подарунками. Найкращі роботи передано до Черкаського обласного комітету профспілки для участі у конкурсі на обласному рівні.