ПРИЙМАЄМО ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ДО ЛАВ ПРОФСПІЛКИ

Щороку первинна профспілкова організація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини приймає до своїх рядів студентів першокурсників. Тому традиційно на початку нового навчального року проводиться важлива і відповідальна робота по залученню всіх студентів до Профспілки працівників освіти і науки України. З цією метою заступником голови профкому по роботі зі студентами Оксаною Жмуд організовано та проведено спеціальні зустрічі із студентами перших курсів усіх факультетів. Зустрічі проводилися у змішаному форматі, тому до них могли долучитися й студенти, що навчаються дистанційно. Здобувачів освіти ознайомили з діяльністю профспілкової організації, питаннями захисту осіб, які навчаються. Зокрема зі статутною діяльністю профспілкової організації. Колективним договором та актуальними питаннями для студентів щодо членства у профспілковій організації. Особливу увагу приділено студентам, котрі відносяться до пільгових категорій.Завдяки плідній роботі профспілкового активу протягом перших місяців навчального року вдалося залучити усіх, без винятку, студентів першого курсу у члени Профспілки. Тепер склад профспілкового активу університету поповнився новими, молодими та енергійними студентами, які готові до нових звершень та проектів.Профком університету висловлює подяку адміністрації університету та факультетів за допомогу в організації зустрічей із першокурсниками.