В УДПУ ПРАЦЮЄ ЗАРЯДНА СТАНЦІЯ «CHARGING STATION»

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини працює шеринг повербанків та зарядна станція.Що таке «Charging station»? Це нова ініціатива, яка пропонує студентам та працівникам університету можливість скористатися шерингом повербанків.Даний мініпроєкт реалізовує команда студентів факультету, фізики математики та інформатики «Творці майбутнього».Ми знаходимось за адресою Садова, 2, корпус 2, ФФМІ, аудиторія 211 (Читальний зал № 3).Що потрібно?завітайте до Charging Station;заповніть Google Forms;погодьтесь з правилами користування;візьміть свій Power bank;після користування поверніть його у точку видачі.Контакти:Владислав Ямковенко, інженер-програміст – 068 796 06 42Володимир Осіпенко, інженер-програміст – 097 740 26 64Наталія Яковлева, працівник читального залу – 097 118 98 86* Проєкт «Charging Station» створений в межах програми UPSHIFT, яку в Черкаській області реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля»», за підтримки ЮНІСЕФ та уряду Японії.На факультеті фізики, математики та інформатики відбувся майстер-клас «Як обрати повербанк, який прослужить довго?»